Vedinimo sistemos Panevėžyje

Vedinimo sistemos Panevėžyje

Atlikome vedinimo sistemos montavimą Panevėžyje J.Tilvyčio gatvėje. Mes teikiame plataus spektro vėdinimo sistemų montavimo ir projektavimo paslaugas. Pas paslaugų užsakovą Panevėžyje J.Tilvyčio gatvėje, pirmiausia mes  išsiaiškinome individualius kliento poreikius ir parengėme juos atitinkantį projektą, apskaičiavome ventiliacijos sistemų galingumą pagal patalpų tūrį bei gyvenančių žmonių kiekį. Atlikę visus parengiamuosius darbus suplanavome ir suderinome darbų atlikimo bei vėdinimo sistemų montavimo laiką.

Vėdinimo sistemos įrengimas Panevėžyje

 Vėdinimo sistemos sudėtingumas ir funkcionalumas priklauso nuo pasirinktos sistemos tipo. Kokią sistemą pasirinkti dažniausiai padiktuoja konkretūs poreikiai ir patalpų dydis bei konfigūracija.

Vedinimo sistemos Panevėžyje J.Tilvycio-gatvėje
Vedinimo sistemos Panevėžyje J.Tilvycio-gatvėje

Tiek natūralios, tiek priverstinės vėdinimo sistemos įrengimas reikalauja kruopštaus situacijos įvertinimo. Natūrali ventiliacija įrengiama tuomet, kai nereikia oro srauto kontrolės, o oras į patalpas patenka dėl patalpos ir lauko slėgių bei temperatūrų skirtumo. Priverstinio vėdinimo metu galima kontroliuoti patenkantį ir išeinantį oro srautą. Taip sukuriamos reikalingos sąlygos patalpų vėdinimui.

Vėdinimo sistemos įrengimas jūsų manuose

Jei planuojate savo namuose ar biure įrengti vėdinimo sistemas, skambinkite mums, kad mes įvertinę darbu apimtų, galėtume pasiūlyti geriausia kaina ir geriausia vėdinimo sistemos įrengimo variantą, jūsų patalpoms.

Vėdinimo sistemos įrengimas Panevėžyje ir kituose miestuose!

 

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *