PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

SUKURTI PASKYRĄ

Rekuperacija - Rekuperacinės sistemos

Teikiame rekuperacinių sistemų montavimo paslaugas

 

Rekuperacinės sistemos

Kiekvienam namui reikalinga rekuperacinė sistema, kad aprūpintų patalpas šviežiu oru. Montuojame namų ir kitu patalpų vėdinimo sistemas ir galime pasiūlyti itin ekonomiškas ir efektyvias rekuperacines sistemas.

Rekuperacinės sistemos įrengimas yra pakankamai sudėtingas darbas, kurį gali atlikti tik šios srities profesionalai, kadangi tik jie gali geriausiai pritaikyti įrenginius Jūsų namams. Ši sistema yra svarbi pastato sudedamoji dalis, kuri prisideda ne tik prie ženkliai sutaupomų sąskaitų, bet ir prie mūsų sveikatos. Rekuperacinė sistema padeda mums kvėpuoti švaresniu iš lauko išgaunamu oru, kuris perėjęs per filtrus dar yra ir išvalomas.

Rekuperacinės sistemos pardavimas ir montuojamas

Rekuperacinės sistemos, Kas tai?

Tai švaraus oro ir kartu energijos taupymo sinonimas. Rekuperacinės sistemos pagalba yra mechaniškai vykdomas patalpų vėdinimas, kai vidaus patalpų oras šalinamas, o švarus oras pereina per šilumokaitį ir patenka į vidines patalpas. Šilumokaičio pagalba tiekiamas oras iš lauko yra pašildomas.

Rekuperacines sistemos, kas tai

Kodėl Rekuperacinės sistemos?

Rekuperacinės sistemos sumažina ne tik išeikvojamus šiluminės energijos kiekius, bet ir turi reikšmingą įtaką mūsų gerai savijautai ir sveikatai. Mechaninė vėdinimo sistema padeda mums kvėpuoti švaresniu, iš lauko išgaunamu oru, kuris filtrų pagalba yra išvalomas.

Daugelis naujai statomų namų šiandien turi atitikti teisės aktais reikalaujamą ne mažesnį nei A+ klasės energinį naudingumą, o tam, remiantis reikalavimais turėtų būti įrengta rekuperacinė sistema.

Rekuperacinės sistemos teikiama nauda

Rekuperacinės sistemos teikiama nauda

Užtikrina reikalingą oro kiekį patalpose;
Skleidžia minimalų triukšmą;
Sunaudoja minimalų elektros energijos kiekį;
Užtikrina energinį efektyvumą;
Gerina sveikatos būklę.

Rekuperacinė sistema tampa neatsiejama šiuolaikinių pastatų sudedamąja dalimi. Naujai statomi pastatai yra gerai izoliuojami pasitelkiant į pagalbą energinį efektyvumą užtikrinančias medžiagas ir metodus, todėl patalpų vėdinimui ir švaraus oro užtikrinimui į pagalbą pasitelkiamos mechaninės vėdinimo sistemos.

Namų šiltinimas | Rekuperacinės sistemos | Namu rekonstrukcija | Karkasiniu namų statyba
Į VIRŠŲ