Rekuperacija


Rekuperacinės sistemos

Rekuperacines sistemos, kas tai

Rekuperacinės sistemos, Kas tai?

Tai švaraus oro ir kartu energijos taupymo sinonimas. Rekuperacinės sistemos pagalba yra mechaniškai vykdomas patalpų vėdinimas, kai vidaus patalpų oras šalinamas, o švarus oras pereina per šilumokaitį ir patenka į vidines patalpas. Šilumokaičio pagalba tiekiamas oras iš lauko yra pašildomas.

Kodėl Rekuperacinės sistemos?

Rekuperacinės sistemos sumažina ne tik išeikvojamus šiluminės energijos kiekius, bet ir turi reikšmingą įtaką mūsų gerai savijautai ir sveikatai. Mechaninė vėdinimo sistema padeda mums kvėpuoti švaresniu, iš lauko išgaunamu oru, kuris filtrų pagalba yra išvalomas.

Susisiekite su mumis dabar

8 636 66222

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti

arba palikite paklausimą dabar?

Palikite  PAKLAUSIMĄ DABAR  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas. 

Daugelis naujai statomų namų šiandien turi atitikti teisės aktais reikalaujamą ne mažesnį nei A+ klasės energinį naudingumą, o tam, remiantis reikalavimais turėtų būti įrengta rekuperacinė sistema.

Rekuperacinės sistemos teikiama nauda

Rekuperacinės sistemos teikiama nauda

✔ Užtikrina reikalingą oro kiekį patalpose;
✔ Skleidžia minimalų triukšmą;
✔ Sunaudoja minimalų elektros energijos kiekį;
✔ Užtikrina energinį efektyvumą;
✔ Gerina sveikatos būklę.

Rekuperacinė sistema tampa neatsiejama šiuolaikinių pastatų sudedamąja dalimi. Naujai statomi pastatai yra gerai izoliuojami pasitelkiant į pagalbą energinį efektyvumą užtikrinančias medžiagas ir metodus, todėl patalpų vėdinimui ir švaraus oro užtikrinimui į pagalbą pasitelkiamos mechaninės vėdinimo sistemos.