Namu šiltinimas Knauf vata

Namu šiltinimas Knauf vata

Teikiame “Namu šiltinimas” paslaugas visoje Lietuvoje, į kurias įeina sienų šiltinimas iš vidaus, perdangos šiltinimas, fasado šiltinimas, oro tarpo šiltinimas, stogo šiltinimas, palėpės šiltinimas ir kitos patalpos.

Profesionalus namų šiltinimas Knauf vata

Atliekame namų ir komerciniu pastatu šiltinimą Knauf vata kuri yra naudojamas perdangų, grindų, pakabinamų lubų ir kitu objektu šiltinimo darbams. Knauf vata yra biri pučiama, natūralaus pluošto ekologiška šilumos bei garso izoliacinė medžiaga.

Efektyvus namų šiltinimas Knauf vata

Namu šiltinimo knauf vata yra nedegi, nepūva, yra laidi garams, tačiau nekaupia savyje drėgmės, tai vata turinti puikias šilumos ir garso izoliacijos savybes kurios šilumos laidumo koeficientas yra λ = 0,045 W/mK.

 

Namo šiltinimas Kaina

Apšiltinimo darbų kaina priklauso nuo užsakomų paslaugų paketo bei kitų kiekvienam namui būdingų individualių savybių. Išsikvietę mums, jus sužinosite visą jus dominančią informaciją. Susitikimo metu išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pritaikysime labiausiai jums tinkantį pasiūlymą.

Kodėl Jums naudinga rinktis mus?

Teikiame tik kokybiškas šiltinimo paslaugas užtikrinančias namo termoizoliacinį patikimumą ir siekiame, kad klientų investicijos atsipirktų.