Namų šiltinimas Ekovata
Teikiame "Namu šiltinimas" paslaugas visoje Lietuvoje, į kurias įeina sienų šiltinimas iš vidaus, perdangos šiltinimas, fasado šiltinimas, oro tarpo šiltinimas, stogo šiltinimas, palėpės šiltinimas ir kitos patalpos. Profesionalus namų šiltinimas. Apšiltinimo darbus atliekame individualiems, komercinės ir kitos paskirties objektams. Mūsų patyrusiu darbuotoju efektyvus namo šiltinimas yra atliekamas vykdant darbus pagal visus numatytus techninius reikalavimus.
Patalpų vėdinimo sistemos
Rekuperacinės sistemos įrengimas – tai viena iš būtinu investicijų į nuosavą būstą, kurios pagalba galėsite gyventi išties komfortiškai bei turėti mažesnes mėnesines išlaidas.
Namu šiltinimas Knauf vata
Teikiame “Namu šiltinimas” paslaugas visoje Lietuvoje, į kurias įeina sienų šiltinimas iš vidaus, perdangos šiltinimas, fasado šiltinimas, oro tarpo šiltinimas, stogo šiltinimas, palėpės šiltinimas ir kitos patalpos.
Senu namu rekonstrukcija
Kvalifikuotų statybininkų brigada atlieka įvairius namo rekonstrukcijos darbus visoje Lietuvoje
Karkasiniu namu statyba
Statome karkasinius namus pagal jūsų individualų projektą ir siūlome pilną karkasinių namų išorės ir vidaus šiltinimą. Darbus atliekame greitai, tvarkingai, kokybiškai ir kruopščiai.
Kitos paslaugos
Jums tereikia pakeisti tik stogo dangą ar tik apšiltinti palėpę? Mūsų mobili brigada gali jums padėti.