PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

SUKURTI PASKYRĄ

Dažniausiai užduodami klausimai

Lietuvos energetikos departamento duomenimis, apie 45 procentus įprastos būsto savininko komunalinių paslaugų sumos sudaro šildymo išlaidos. Galite sutaupyti iki 50 procentų savo sąskaitose už energiją. Konkreti informacija apie tai, kiek energijos galite sutaupyti su izoliacija, priklauso nuo tokių veiksnių kaip jūsų namo dydis ir konstrukcija.

Kiekviena izoliacijos rūšis turi savo privalumų ir trūkumų, todėl kiekviena yra tinkamiausia tam tikroms reikmėms. Štai kodėl mes NE specializuojamės tik vienos rūšies izoliacijoje, o savo klientams siūlome Ekovata ir Knauf vata variantus, skirdami laiko išsamiai paaiškinti kiekvieno izoliacijos tipo privalumus bei pritaikymo būdus, kurie ir kur yra tinkamiausi

Ekovatos ar kitos šiltinamos medžiagos storis, reikalingas šiltinant namą, priklauso nuo to, kokią Jūs norite gauti šiluminę varžą. Taip pat priklauso ar namas naujas, ar renovuojamas. Naujo namo statybos projekte bus nurodyta reikalinga informacija. Sudėtingiau yra su renovuojamais pastatais, nes visais atvejais sienas galima storinti tiek kiek norima. Tad dažnai vertinama pagal situaciją.

Skirtingos birios medžiagos turi skirtingą tūrio masę: ekovata Ekowool apie 35 kg/m3, mineralinė Knauf – apie 14 kg/m3. Žinant šiltinamą storį nesunku perskaičiuoti koks svoris teks vienam kvadratiniam metrui.

Ne, ji nesukrenta. Ekovata yra ne pripučiama į oro tarpą, o už presuojama, todėl nebelieka tuštumos ir nėra kur sukristi. Tam procesui atlikti naudojame tik profesionale šiuolaikine įranga.

Kiti klausimai

Standartinio vieno aukšto namo apšiltinimas trunka vieną/dvi dienas.

Rekuperacija - tai mechaninės ventiliacijos būdas, kurio pagalba išeinantis slogus patalpos oras rekuperatorių pagalba naudojamas šildyti (šaldyti) įeinantį orą.

Rekuperatorius – įrenginys skirtas gryno, švaraus oro tiekimui bei prasto oro pašalinimui iš gyvenamųjų patalpų.

Rekuperatoriaus veikimo schema:
Patalpos oras patenka į rekuperatorių, praeina pro filtrą, patenka į šilumokaitį, palieka jame savo šilumą ir yra pašalinamas į lauką. Tuo pačiu metu lauko oras pakliūna į rekuperatorių, prateka į šilumokaitį, jame pasiima iš patalpos ištraukto oro šilumą (perduodamos šilumos kiekį rodo rekuperatoriaus naudingumo koeficientas), pereina per filtrą ir patenka į Jūsų namus.

Rekuperatorius sandariose patalpose pakeičia orą maždaug apie 0,6 kartus per valandą. Tai yra puikus rodiklis, nes rekomenduojama norma yra nuo 0,5 iki 0,8 kartų.

Rekuperatorių, priklausomai nuo patalpų paskirties, rekomenduojama statyti:

  • Garaže, katilinėje, palėpėje ar kitose pagalbinėse patalpose – jei rekuperatorius yra skirtas gyvenamosioms patalpoms;
  • Lengvai prieinamose vietose (nes jį reiks dažnai stebėti, prižiūrėti) – jei rekuperatorius yra skirtas gamybinės paskirties patalpoms.
Į VIRŠŲ