PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

SUKURTI PASKYRĄ

Kodėl mes siūlome šiltinti pastatus tik Ekovatą ir Knauf vata?

Turėdami tokią didžiulę teorinę ir praktinę patirtį, mes žinome, kad šios šiltinimo medžiagos yra natūralios, ekologiškos ir turi geriausias šilumos ir garso izoliacines savybes.

Namų šiltinimas EKOVATA ir KNAUF vata

Namų šiltinimas šlapiu ir sausu būdu. Atliekame įvairios paskirties namų ir pramoninių pastatų šiltinimą EKOVATA ir KNAUF vata. Šiltiname vidaus ir išorės paviršius, stogo šlaitus, perdangas, grindis, oro tarpą, užpildome tuščias ertmes.

Namų šiltinimu, rekuperacinės sistemos montavimu, senu namu rekonstrukcija ir karkasiniu namų statyba užsiimu jau daugiau kaip 14 metų.

UAG Gobus, namu šiltinimas

Pradėjau dirbti kaip eilinis darbuotojas, veliau kaip objektų vadovas. Teko dirbti Danijoje, Švedijoje ir Norvegijoje, o įgijus pakankamai teorinės ir praktinės patirties, 2014 metais įkūrėme įmonę UAB "Gobus" ir pradėjome teikti kokybiškiausias paslaugas Panevėžyje. Tik aukščiausios kokybės mūsų teikiamos paslaugos, o taip pat profesionali mūsų darbuotojų patirtis padėjo sulaukti teigiamų rekomendacijų iš klientų ir beveik per du metus pradėjome teikti paslaugas visos Lietuvos mastu.

Mūsų įmonė taip pat atlieka ir kitas paslaugas:

Patalpų vėdinimo sistemos

Teikiame profesionalias paslaugas susijusias su patalpų vėdinimo sistemų įrengimu privačiuose būstuose, buitiniuose, komerciniuose ir pramoniniuose objektuose.

Senų namų rekonstrukcija

Remontuojame senus namus, namų sienas, stogus, langus ir kitas konstrukcijas, taip pat ruošiame senus namus apšiltinimui ir juos apšiltiname.

Karkasinių namų statyba

Statome karkasinius namus pagal jūsų individualų projektą ir siūlome pilną karkasinių namų išorės ir vidaus šiltinimą. Darbus atliekame greitai, kokybiškai ir kruopščiai.

LANKSTUMAS

Pagrindinis mūsų tikslas – ilgalaikiai santykiai su klientais, pasiekti kokybišku aptarnavimu, klientų poreikių supratimu bei lanksčia kainų politika.

GREITIS

Darbuotojų profesionalumas ir turimos ilgametės patirtys savose srityse leidžia sklandžiai ir greitai vykdyti ir didelės apimties užsakymus.

PATIKIMUMAS

Dirbame kokybiškai, greitai, efektyviai ir patikimai. Įvertiname savo galimybes ir žinome, kad įsipareigojimus klientui įvykdysime laiku.

Susipažinkite su mūsų vėdinimo sistemų produktais

Teikiame ir vedinimo sistemų montavimo paslaugas visoje Lietuvoje

Į VIRŠŲ