Namu šiltinimas - Pamatų ir cokolio šiltinimas

Namu šiltinimas - Pamatų ir cokolio šiltinimas

Namu šiltinimas procese neapsieisime ir be “Pamatų ir cokolio šiltinimas” darbu. KODĖL?
Dėl kritulių ir prastos nuogrindos, drėgmė palei pamatus ir cokolį paprastai užsilaiko, o žiemą sušąla į ledą ir pamažu ardo pamatus. Dažniausiai pamatų ir cokolio gelžbetoninė konstrukcija buna pažeista, kuria būtina atstatyti. Būtina nuvalyti ir užtaisyti esamus plyšius ir įtrūkimas bei išlyginti konstrukcijas.

Po atliktu sutvarkymo betono darbu, būtina įrengti patikimą hidroizoliaciją ir cokolio zonoje būtina įrengti drenažą, nuo kurio priklauso, ar nesikaups drėgmė statybinės konstrukcijos ir grunto sąlyčio vietoje. Visas kritulių vanduo turi būti nukreiptas tekėti į drenažą. Drenažinio vamzdyno matmenys parenkami atsižvelgiant į gruntinių vandenų lygį ir kritulių kiekį.

Namu šiltinimas – Pamatų ir cokolio šiltinimas

Kokias jūsų pamatų ir cokolio šiltinimui bus reikalingos naudoti priemones, nes galėsime atsakyti įvertinus vietoje.

Susisiekite su mumis telefonu 8 636 66222, kad mes galėtume sužinoti, koks jūsų namas yra?, ką norėtumėte apšiltinti?, kad mes galėtume įvertinti darbu apimti, nustatyti geriausiai tinkančias šiltinimo priemones ir pasiūlyti geriausia kainą busimiems darbams.

Atlikus cokolio remonto ir šiltinimo darbus, rekomenduojama suformuoti nuolydį iš vandeniui laidžių sluoksnių ir įrengti naują nuogrindą iš akmenų, trinkelių ar plytelių.

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *