PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

SUKURTI PASKYRĄ

Namu šiltinimas Knauf vata

Teikiame “Namu šiltinimas” paslaugas visoje Lietuvoje, į kurias įeina sienų šiltinimas iš vidaus, perdangos šiltinimas, fasado šiltinimas, oro tarpo šiltinimas, stogo šiltinimas, palėpės šiltinimas ir kitos patalpos.

Profesionalus namų šiltinimas Knauf vata

Atliekame namų ir komerciniu pastatu šiltinimą Knauf vata kuri yra naudojamas perdangų, grindų, pakabinamų lubų ir kitu objektu šiltinimo darbams. Knauf vata yra biri pučiama, natūralaus pluošto ekologiška šilumos bei garso izoliacinė medžiaga.

Efektyvus namų šiltinimas Knauf vata

Namu šiltinimo knauf vata yra nedegi, nepūva, yra laidi garams, tačiau nekaupia savyje drėgmės, tai vata turinti puikias šilumos ir garso izoliacijos savybes kurios šilumos laidumo koeficientas yra λ = 0,045 W/mK.

Namo šiltinimas Kaina

Apšiltinimo darbų kaina priklauso nuo užsakomų paslaugų paketo bei kitų kiekvienam namui būdingų individualių savybių. Išsikvietę mums, jus sužinosite visą jus dominančią informaciją. Susitikimo metu išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pritaikysime labiausiai jums tinkantį pasiūlymą.

KNAUF VATA DALI BŪTI GERIAUSIAS JŪSŲ PASIRINKIMAS

Namu šiltinimas Knauf vata

Rinkoje yra platus izoliacinių medžiagų spektras, kurio formos, našumas, tvarumas, ekonomiškumas ir prieinamumas skiriasi.
Visi mūsų mineralinės vatos gaminiai atitinka aukščiausias specifikacijas ir pademonstravo puikų našumą pačiuose sudėtingiausiuose projektuose, įskaitant tuos, kurie pastatyti pagal „Passivhaus“ standartą.

- „Passivhaus“ pastatai užtikrina aukštą komforto lygį, o šildymui ir vėsinimui sunaudoja labai mažai energijos. Jie pastatyti kruopščiai atkreipiant dėmesį į detales ir griežtą projektavimą bei konstrukciją pagal „Passivhaus“ instituto Vokietijoje principus ir gali būti sertifikuoti taikant griežtą kokybės užtikrinimo procesą.

Namų šiltinimas | Rekuperacinės sistemos | Namu rekonstrukcija | Karkasiniu namų statyba
Į VIRŠŲ