PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

SUKURTI PASKYRĄ

Visu tipų patalpų šiltinimas

Teikiame “Namu šiltinimas” paslaugas visoje Lietuvoje, į kurias įeina sienų šiltinimas iš vidaus, perdangos šiltinimas, fasado šiltinimas, oro tarpo šiltinimas, stogo šiltinimas, palėpės šiltinimas ir kitos patalpos.

Profesionalus namų šiltinimas

Apšiltinimo paslaugas teikiame individualiu namų savininkams bei komercinės paskirties objektams. Efektyvu namo šiltinimą atliekame pagal visus numatytus techninius reikalavimus.

Efektyvus namų šiltinimas

Norėdami turėti efektyviai apšiltintą namą, jums reikėtu pasirinkti mus. Mūsų patirtis leidžia atlikti šiltinimo darbus greitai, profesionaliai ir kokybiškai. Mes pasirūpinsime, kad namo apšiltinimas jums būtų efektyvus ir naudingas finansiškai.

Kodėl klientai rekomenduoja mus?


Mūsų darbo greitis taupys jūsų laiką ir pinigus.
Dirbame atsakingai atsižvelgiant į pastatų šiltinimo statybos reikalavimus.
Atliekame kokybišką namų apšiltinimą užtikrindami namų sandarumą.

Teikiame visas „Namo apšiltinimas“ paslaugas
Teikiame plačias namo ir kitu objektu apšiltinimo paslaugas. Šiltiname įvairias pastatų konstrukcijas ir konstrukcijų dalis, todėl galime kokybiškai apšildyti tiek didelius plotus su visa namo išore, tiek atskiras vietas priklausomai nuo klientų poreikių.

Namo šiltinimas Kaina

Apšiltinimo darbų kaina priklauso nuo užsakomų paslaugų paketo bei kitų kiekvienam namui būdingų individualių savybių. Išsikvietę mums, jus sužinosite visą jus dominančią informaciją. Kiekvienas namas yra savitas su sau būdingais konstrukciniais bei apdailos elementais, todėl susitikimo metu išsiaiškinsime jūsų poreikius ir pritaikysime labiausiai jums tinkantį pasiūlymą. Jei norite sužinoti daugiau ar ieškote sprendimo, kuris atpirktų jūsų investicijas, išsikvieskite mūsų specialistą į namus, kuris su savo žiniomis padės jums rasti tinkama sprendimą.

Namų šiltinimas | Rekuperacinės sistemos | Namu rekonstrukcija | Karkasiniu namų statyba
Į VIRŠŲ