Namu šiltinimas Ekovata privalumai

Namu šiltinimas Ekovata privalumai

Namu šiltinimas Ekovata –  Ekovata yra natūrali, ekologiška ir efektyvi šiltinimo medžiaga, pagaminta iš natūralaus celiuliozės pluošto, perdirbant popierių. Dėl ekologiškos ekovatos savybių ją renkasi žmonės, norintys savo namus apšiltinti maksimaliai natūraliomis, ekologiškomis medžiagomis. Ekovata taip pat tinka pramoninių pastatų šiltinimui, vaikų darželių, švietimo įstaigų, medicinos įstaigų ir kitu pastatu šiltinimui.

Namu šiltinimas Ekovata

Ekovata yra biri, lengva, sausa masė, turinti kapiliarinę ir porėtą struktūrą. 86% ekovatos sudėties sudaro perdirbtas celiuliozės pluoštas (susmulkintas popierius – medžio pluoštas) ir 14% natūralios druskos priedas. Dėl tokios sudėties medžiaga yra visiškai saugi gaminant, surenkant ir eksploatuojant. Tai puikiai užtikrina atsparumą ugniai, nepūva, neapauga pelėsiais ir neleidžia plisti graužikams.

Namu šiltinimas – Ekovatos privalumai

 • Ekologiškai švarios žaliavos
  Efektyvios šilumą izoliuojančios savybės
  Kvėpuojančios šilumos izoliacinės medžiagos
  Antialerginė medžiaga – saugi sveikatai tiek montuojant, tiek montuojant.
  Plačios taikymo galimybės ir skirtingi montavimo būdai
  Ekonomiškas pritaikymas, nes nėra medžiagų atliekų
  Ugniai saugios ir antipireninės medžiagos
  Puikios garso izoliacijos savybės
  Graužikai ir kenkėjai vengia jų gyventi

Namu šiltinimas | EKOVATOS DRĖGNAS MONTAVIMAS

Drėgnas montavimas atliekamas atvirų sienų konstrukcijose, užtikrinant efektyvią net visiškai vertikalių paviršių izoliaciją. Specialiu prietaisu, medžiaga purškiama ant šiltinamo paviršiaus, kad būtų galima užpildyti ir sunkiai pasiekiamas ar siaurą konstrukciją. Medžiagai visiškai išdžiūvus, ji tvirtai prilimpa prie paviršiaus, užkertant kelią galimai paviršiaus deformacijai ar spragų atsiradimui.

Namu šiltinimas | EKOVATOS SAUSAS HORIZONTALUS MONTAVIMAS

Sausas horizontalus ekovatos montavimas skirtas lubų sijų ir palėpių izoliacijai. Ekologinė vata su specialiu montavimo įtaisu laisvai pučiama ant izoliuoto paviršiaus, sudarydama storą, bet tuo pačiu kvėpuojančią ir reguliuojančią drėgmės šilumos izoliacijos sluoksnį.

Namu šiltinimas | EKOVATOS SAUSAS VERTIKALUS MONTAVIMAS

Sausoje instaliacijoje ekovata su specialiu montavimo įtaisu su slėgiu yra „išpūsta“ į įstrižas ir vertikalias konstrukcijas, tokias kaip specialiai pastatyti rėmai pastatų sienose. Puiki medžiagos tekstūra leidžia montuoti sunkiai prieinamose vietose, užpildžius visus tarpus ir įtrūkimus. Be to, įterpiant ekovatą spaudžiant, medžiaga yra sandariai sutankinama, užtikrinant, kad laikui bėgant ji nenusistovėtų.

2 Comments
 1. Darbus atliko greitai ir kokybiškai ir jau įsitikinome, kad fasado šiltinimas buvo puikus sprendimas.

  1. Mes nuoširdžiai esame dėkingi už teigiama atsiliepimą. Tai mums aukščiausias įvertinimas.

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *