PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

SUKURTI PASKYRĄ

Ekologiškas pastatų ir patalpų šiltinimas Eko vata

Kodėl mes siūlome šiltinimą Ekovata

Namu šiltinimas Ekovata

Ekovata yra populiarus šiltinimo metodas ir yra vienas iš didžiausių konkurentų šiltinimo medžiagų rinkoje. Vienas didžiausių  ekovatos privalumų – žema kaina, tačiau rinkdamiesi ekovatą išmėginsite ne tik vieną iš ekonomiškiausių, tačiau ir vieną efektyviausių šiltinimo būdų, kuris neteršia gamtos ir nekenkia žmogaus aplinkai.

Jums reikalingas pastatų šiltinimas?

Susisiekite su mumis telefonu 8 636 66222 arba per kontaktų formą

Ekovata – patikima šiltinimo technologija, garantuojanti apšiltintų konstrukcijų sandarumą ir didelę šiluminę varžą. Ekovata, lyginant su kitomis šiltinimo medžiagomis, pasižymi, kaip turinti vieną mažiausių šilumos laidumo koeficientų – 0037(W/mK). Ekovata sulaiko šilumą ne prasčiau už avies vilną, todėl dėl turimų savybių, ją renkamasi šildant įvairių pastatų horizontalias ir vertikalias konstrukcijas: grindis, lubas, sienas, stogą, pastoges, palėpes ar įvairias perdangas.

Ekovata patvari ir ilgaamžė šilumos termoizoliacinė medžiaga, tarnaujanti daugiau nei 30 metų bei turinti platų spektrą unikalių savybių, kurios pranašumu lenkia kitas šilumos izoliacines priemones.

Namu šiltinimas ekologiškiausia šiltinimo medžiaga

Namu šiltinimas ekologiškiausia šiltinimo medžiaga

- Ekovata pasižymi kaip šilumos srautų reguliatorius, kuris žiemą apsaugo namą nuo šilumos praradimo, o vasarą neleidžia namui įšilti.
- Ši termoizoliacinė medžiaga yra nepralaidi garsui, todėl puikiai pastatą izoliuoja nuo garso patekimo/išėjimo, taip suteikdama didesnį komforto pojūtį.
- Ekovata gaminama iš perdirbto popieriaus, kuris impregnuojamas natūraliomis druskomis. Todėl ši šiltinimo medžiaga, dažnu atveju naudojama kaip priešgaisrinė izoliacija, kadangi didelis druskų kiekis suteikia atsparumą degimui bei saugo nuo pelėsio ar grybelio.
- Ekovatos galima įsigyti įvairių tankių plokštėmis (lakštais), rulonais ar net granulėmis. Patogi šios šiltinimo medžiagos forma leidžia nepalikti įtrūkimų, ertmių ir užtikrina izoliacinį patvarumą.

Rinkdamiesi ekovatą, pasirinksite vieną iš ekologiškiausių šiltinimo medžiagų, kuri yra draugiška gamtai ir nekenkia žmogaus sveikatai.

Namų šiltinimas | Rekuperacinės sistemos | Namu rekonstrukcija | Karkasiniu namų statyba
Į VIRŠŲ