Karkasinių namų statyba

A, A+, A++ klasės karkasiniu namu statyba

Energetinio naudingumo klasės (A, A+, A++) karkasiniu namu statyba visos Lietuvos gyventojams. Esame įmonė, turinti daugiau nei septynių metų patirtį statybų pramonėje, kurią įgijome namuose ir užsienyje. Mūsų karkasinių namų statyba atitinka aukščiausius statybos standartus, yra ekologiška ir ekonomiška

Karkasiniu namu statyba

Karkasiniu namu statyba

Karkasiniu namu statyba jau keletą dešimtmečių pasaulinėje statybų rinkoje yra populiariausia statybų technologija. Vakarų šalyse tokios kaip JAV, Švedija ar Škotija, karkasiniai namai jau sudaro daugiau nei pusę ar beveik pusę visoje šalyje statomu namų. Statomu karkasiniu namu skaičius, ženkliai auga ir kitose valstybėse.

Pasiūlymas

Karkasinio namo statyba Norite pradėti karkasinio namo statyba? Mūsų patyrę darbuotojai, pasirengę padėti klientams, besidomintiems mūsų paslaugomis ir mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.

Aukščiausia kokybė

Karkasinio namo statyba 2 Karkasinių namų statybai naudojame aukščiausios kokybės medžiagas, todėl mūsų pastatytas karkasinis namas daugelį metų tarnaus visai jūsų šeimai.

Remiantis patirtimi.

Karkasinio namo statyba 3 Mes statome namus kurių didžiausias privalumas yra patikimumas, ekologiškumas ir saugumas. Visos pertvaros ir lubos yra iš medžio, o skeletas pastatytas naudojant surenkamąjį metodą.

Karkasiniai namai Karkasiniai namai, nepaisant jų statymo greičio, yra tvirti pastatai, kurie yra sukurti, atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales. Tai puiki idėja visiems, bandantiems sutaupyti laiko ir pinigų. Dėl nedidelių statybos sąnaudų, karkasiniu namu statyba yra pati populiariausia. Mūsų įmonė užtikrins kiekvieno kliento pasitenkinimą siūlydama jam patikrintus sprendimus, kurių dėka pastatas daugelį metų išliks puikios būklės.

Karkasinio namo statybos technologija Karkasinio namo statybos technologija dešimtmečiais buvo naudojama ir tobulinama atšiauriomis Skandinavijos sąlygomis. Naudojant tinkamus šiltinimo sluoksnius, namas yra hermetiškas kaip termosas. Mūsų naudojamos kokybiškos sienų ir stogo izoliacijos kartu su rekuperacija leidžia sutaupyti 40–70% šildymo išlaidų, palyginus su tradicinės technologijos pastatu su panašiomis statybos sąnaudomis.

Skandinaviška karkasinių namų statyba

Mes esame medinių karkasiniu namų statytojai.

Kiekvieną namą pastatė tinkamai išsilavinusi ir kvalifikuota komanda, išsiskirianti kompetencija ir didele profesine patirtimi. Didelė dalis mūsų klientų yra draugų, šeimos narių ar pažįstamų žmonės, kurie anksčiau patikėjo mums jų statybas. Mums tai yra aukščiausias įvertinimas ir motyvacija tęsti darbą.

Bėgant metams įgyta patirtis leidžia mums nuolat tobulinti savo pasiūlymą, kad atitiktume visu lūkesčius. Geriausias gerai atlikto darbo ir aukštos pastatų kokybės įrodymas yra patenkintų klientu grupė.

Mūsų darbe mums rūpi atviri ir sąžiningi santykiai su klientu. Mes esame skaidrūs kiekviename statybos etape ir norime pastatyti jums aukščiausios kokybės, ekologiška, energija taupanti svajonių namą.