
Kvalifikuoti meistrai, turintys ilgametę patirtį „namo šiltinimas” srityje, kokybiškai ir laiku atlieka pastatų fasadų šiltinimo darbus.
Namo šiltinimas ekovata
Idealūs namai ištisus metus gyventi yra šilti namai. Būtent dėl šios priežasties kiekvienas namų savininkas stengiasi izoliuoti sienas, grindis ir stogus. Yra daug gerų izoliacinių statybinių medžiagų ir viena iš jų yra namo šiltinimas ekovata. Ši medžiaga mūsų šalyje pasirodė palyginti neseniai, tačiau jau sugebėjo įgyti pasitikėjimo. Namo šildymas ekovata yra gana sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik tam tikrų įgūdžių, žinių, bet ir specialios įrangos. Jei norite viską padaryti kokybiškai ir per trumpą laiką, geriau kreiptis į specialistus ar į mūsų įmonę. Mūsų ekspertai yra pasirengę greitai ir efektyviai apšiltinti namą ekovata Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kituose miestuose.
Kas yra ekovata?
Ekovata yra minkšta minkštimas, kurios išvaizda yra laisva. Jis gaunamas perdirbant makulatūrą ir į ją pridedant antiseptiko – boro rūgšties ir borakso.
Tokia izoliacija turi daug privalumų:
- minimaliai praleidžia šilumą;
- pasižymi didelėmis garso izoliacijos savybėmis: 15 cm sluoksnis sugeria maždaug 9 dB;
- nedega, smilksta liečiant ugnį;
- aplinkai nekenksminga medžiaga;
- nebrangus;
- nėra jautrūs grybų ir pelėsių susidarymui;
- neturi įtakos graužikai;
- ilgas tarnavimo laikas;
- pasižymi puikiu kvėpavimu;
- nėra šalčio tiltų;
- galima naudoti kelis kartus.
Na, trūkumai yra tai, kad namo sienų izoliacijai ekovata reikalinga speciali įranga. Štai kodėl naudojant šią medžiagą savarankiškai apšiltinti namus yra gana problematiška.
Sienų šilumos izoliacija ekovata
Namo šilumos izoliacija su ekovata lauke atliekama dviem būdais, mes apie juos kalbėsime.
Svarbu! Būtina dirbti su ekovata su pirštinėmis, nes kontaktas su oda gali sukelti dirginimą, bėrimą ir paraudimą.
Pirmasis metodas yra sausas pūtimas
Tokio tipo darbus geriau patikėti profesionalams ir specialiai įrangai, tačiau, jei norite, galite pabandyti savo rankomis apšiltinti namą ekovata. Ir štai kaip tai padaryti:
- pirmas žingsnis – sumontuoti dėžę, į kurią tilps izoliacija;
- be to, ant šio rėmo turėtų būti pritvirtinta neperpučiama plėvelė ir padarytos skylės, skirtos pūsti ekovata;
- naudodami grąžtą ir maišytuvo antgalį, atlaisvinkite izoliaciją iki purumo;
- dabar galite užpildyti ekovatos ertmes, tam paprastai naudojama speciali įranga, kurią galite išsinuomoti iš įmonės – izoliacija, pumpuojama esant slėgiui, puikiai užpildo visas tuštumas;
- galiausiai turite užsandarinti angas, padarytas ertmėms užpildyti.
Tai viskas – galite toliau daryti sienų apdailą.
Namo šiltinimas ekovata, antrasis metodas yra drėgnas naudojimas
Šį metodą naudoja profesionalūs meistrai, nes tam reikia specialios įrangos. Spręskite patys:
- visų pirma, dėžė vėl pritvirtinama;
- tada pūkuota ekovata sumaišoma su vandeniu ir tam tikrais klijais – kad geriau priliptų prie sienos, o mašina paduodama per žarną prie sienos. Izoliacija klojama ant paruošto paviršiaus lygiu sluoksniu be jokių tarpų, tokiu atveju ji gali tarnauti ilgą laiką. Be to, taip uždėta ekovata nesusitraukia ir tvirtai prilimpa prie sienos dėl to, kad kompozicijoje yra lignino, kuris pasižymi puikiomis klijavimo savybėmis.
Tai yra visas darbas – izoliacija su ekovata lauke yra baigta. Belieka išdžiūti sienas ir galite pradėti apdailą. Ekovata išdžiūsta per 1-2 dienas.
Beje, jei darbo pabaigoje ant sienos atsiranda nelygumų, juos galima nupjauti peiliu ir vėl naudoti izoliaciją.
Sienų šilumos izoliacija ekovata iš vidaus
Galima izoliuoti sienas ekovata iš kambario vidaus, tai atliekama naudojant sausą medžiagos dengimo technologiją. Tačiau šis izoliacijos metodas turi keletą trūkumų:
- suvalgo naudingą plotą, nors ir nedidelį kiekį;
- gali susitraukti (ir su juo atsiras šalčio tiltai), nes šiuo atveju tikslinga naudoti tik sausą naudojimo būdą;
- nesušiltina išorinių sienų, o tai prisideda prie jų užšalimo ir greitesnio nusidėvėjimo.
Tokiu būdu sienos negali būti izoliuotos patalpoje, kurioje yra daug drėgmės , pavyzdžiui, vonios kambaryje, kitaip ekovata neturės laiko išdžiūti ir greitai praras savo savybes.
Jei visi išvardyti darbai jums yra per sunkūs, geriau juos patikėti meistrams. Mes apšiltinsime jūsų namus geriausiu įmanomu būdu per trumpiausią įmanomą laiką, nes esame savo srities profesionalai. Ar turite klausimų, kuriuos norite išsiaiškinti? Paskambinkite mūsų konsultantams, jie mielai suteiks išsamius atsakymus.
Grindų šilumos izoliacija ekovata
Grindis šiltinti ekovata yra dar lengviau nei sienas, tam naudojamas sausas izoliacijos metodas. Pirmiausia ant paruošto ir išlyginto paviršiaus sumontuojamas rėmas, pagamintas iš medžio arba metalo, tada ekovata ištirpinama apdorojant grąžtu arba perforatoriumi su „maišytuvo“ priedu ir sandariai supakuojama. Izoliacijos storis turi būti ne didesnis kaip 20 cm. Pasibaigus šiam etapui, lieka tik uždaryti grindis pasirinkta danga, jei norite, galite papildomai ištempti garų barjerinę plėvelę.
Reikėtų pažymėti, kad šio metodo rūsiams geriau nenaudoti, nes ten gana drėgna. Bet mansardos grindų izoliacijai jis puikiai tinka, be to, ten nereikia dengti dangos, galite tiesiog tolygiai paskirstyti izoliaciją ant horizontalaus paviršiaus.
Stogo šilumos izoliacija ekovata
Stogo šilumos izoliacija ekovata taip pat atliekama naudojant sausą metodą. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite įklijuoti specialų pergamentą arba garų barjerinę plėvelę ant gegnių, kad ekovata nenukristų ant galvos, ir padaryti skyles įdarui. Tada gautas nišas galite užpildyti izoliacija. Jei izoliuojate ne tik stogą, bet ir mansardą, geriau iš pradžių uždaryti gegnes su tam tikra apdaila, padaryti tankų rėmą, į kurį tada tilps ekovata. Šio metodo trūkumas yra tas, kad negalėsite stebėti gautų nišų užpildymo izoliacija, dėl to kai kuri vieta gali būti praleista, dėl to susidarys šalčio tiltai.
Šiltinant stogą ekovata, reikia atsižvelgti į kai kuriuos niuansus:
- pūtimo tankis neturi viršyti 30-35 kg / kubinis metras;
- jei stogas yra metalinis, prieš dengiant ekovatą geriau padaryti hidroizoliacinį sluoksnį.
Kodėl verta apšiltinti namą ekovata?
Jei naudodami ekovatą pirmenybę teikiate patikimoms įmonėms, izoliacijos kokybė bus aukšta, nes tokia medžiaga tikrai bus pagaminta laikantis visų standartų ir normų.
Namas apšiltintas gera ekovata, bus:
- šiltas;
- turės gerą garso izoliaciją;
- turės apsaugą nuo šalto oro, karščio, drėgmės, atmosferos kritulių;
Taip pat šilumos izoliacija namuose su ekovata žymiai sutaupys elektros ir kuro, todėl šeimos biudžetas bus šiek tiek didesnis. Puikus papildymas, ar ne?
Namo šilumos izoliacija / Namo šiltinimas ekovata
Nežinote, kaip apšiltinti namą ekovata? Norite suprasti problemą, bet susiduriate su daugybe niuansų? Tada tiesiog patikėkite šį verslą mums – savo srities profesionalams, nes kiekvienas turėtų daryti tai, ką geriausiai suprantą, tada nenukentės darbo kokybė. Todėl patariame dirbti su mumis – esame tikrai profesionalai namų šiltinimo srityje, mums galite patikėti pačius sunkiausius darbus ir mes tai atliekame puikiai!