Mūrinio namo šiltinimas Eko vata ir Knauf vata

Mūrinio namo šiltinimas Eko vata ir Knauf vata

Mūrinio namo šiltinimas Eko vata ir Knauf vata yra atsakingas, daug atidumo ir profesionalumo reikalaujantis darbas. Profesionalai apšiltintas namas, su Eko vata ir Knauf vata, ženkliai sumažina patalpų šildymo išlaidas.

Mūrinio namo šiltinimas Eko vata ir Knauf vata

Mes patarsime, kaip apšiltinti mūrinį namą ar kotedžą ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Šiandien yra daugybė „Mūrinio namo šiltinimas“ priemonių, tinkamų namui šiltinti, bet “Mūrinio namo šiltinimas Eko vata ir Knauf vata” jums turėtu būti tinkamiausias dėl daugelio šiltinimo priemonės turimu savybių.

Eko vata ir Knauf vata turi turi mažiausią šilumos pralaidumo koeficientą – tai yra, turi geriausia šilumos izoliacijos savybę.

Mūrinio namo šiltinimas Eko vata ir Knauf vata – SAVYBĖS?

Purškiama Eko vata ar Knauf vata užpildo visus tarpus ir iškilimus, nepalikdamos jokiu šiltinimo medžiagos jungčių ir tarpelių, kurios yra neišvengiamos naudojant kitas šiltinimo medžiagas. Eko vata ir Knauf vata nesugeria vandens ir nedega, yra nekenksmingos žmonėms ir atsparios įvairiems grybeliams.

Mūrinio namo šiltinimas Eko vata ir Knauf vata – Nuo ko pradėti?

Nuo ko reikėtu pradėti „mūrinio namo šiltinimas„ darbus? Pirmiausia atkreipkite dėmesį į namo pamatus. Pamatų šiltinimas aplink visą pastato perimetrą yra rimtas žingsnis norint sukurti jaukią atmosferą namuose.

Toliau eina siena. Tinkama sienų šiluminė izoliacija Eko vata ir Knauf vata pašalina tokius nemalonius reiškinius kaip pelėsiai, tapetų patamsėjimas nuo drėgmės, skersvėjis ir sunkus drėgnas oras. Kokybiškai pagaminta šilumos izoliacija, sutaupys nuo 30 iki 50% energijos, sunaudojamos šildymui.

Ir paskutinis šiltinimo etapas yra stogo šiltinimas. Šiluminė gyvenamojo namo ar kotedžo stogo izoliacija purškiant Eko vata ar Knauf vata, yura efektyvi apsauga nuo šalčio, drėgmės, žemos temperatūros poveikio stogui ir jums tarnaus daugeli metų.

Verta paminėti, Eko vata ir Knauf vata, dėl savo mažo svorio, yra pripažinta geriausia stogų izoliacine priemone.

Kiek kainuos jūsų namo šiltinimas? Ir kokias šiltinimo priemones reikėtu pasirinkti jums,
jus galite sužinoti įsikvietę mūsų specialistą

Mūsų telefonas 8 636 66222 užsisakyti paslaugas ar tiesiog pasikonsultuoti
arba palikite  Užklausą dabar  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas.

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *