Mūrinio namo šiltinimas Eko vata ir Knauf vata

Mūrinio namo šiltinimas Eko vata ir Knauf vata

Mūrinio namo šiltinimas Eko vata ir Knauf vata yra atsakingas, daug atidumo ir profesionalumo reikalaujantis darbas. Profesionalai apšiltintas namas, su Eko vata ir Knauf vata, ženkliai sumažina patalpų šildymo išlaidas.

Mūrinio namo šiltinimas Eko vata ir Knauf vata

Mes patarsime, kaip apšiltinti mūrinį namą ar kotedžą ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Šiandien yra daugybė „Mūrinių namų šiltinimo“ priemonių, tinkamų namui šiltinti, bet “muriniu namų apšiltinimas Ekovata ir Knaufvata” jums turėtu būti tinkamiausias dėl daugelio šiltinimo priemonės turimu savybių.

Ekovata ir Knauf vata turi turi mažiausią šilumos pralaidumo koeficientą – tai yra, turi geriausia šilumos izoliacijos savybę.

Mūrinio namo šiltinimas Eko vata ir Knauf vata – SAVYBĖS?

Purškiama Ekovata ar Knauf vatomis užpildo visus tarpus ir iškilimus, nepalikdamos jokiu šiltinimo medžiagos jungčių ir tarpelių, kurios yra neišvengiamos naudojant kitas šiltinimo medžiagas. Ekovata ir Knauf vatomis nesugeria vandens ir nedega, yra nekenksmingos žmonėms ir atsparios įvairiems grybeliams.

Pastatu šiltinimas Ekovata ir Knauf vatomis – Nuo ko pradėti?

Nuo ko reikėtu pradėti „pastato šiltinimo„ darbus? Pirmiausia atkreipkite dėmesį į namo pamatus. Pamatų apšiltinimas aplink visą pastato perimetrą yra rimtas žingsnis norint sukurti jaukią atmosferą namuose.

Toliau eina siena. Tinkama sienų šiluminė izoliacija Ekovata ir Knauf vatomis pašalina tokius nemalonius reiškinius kaip pelėsiai, tapetų patamsėjimas nuo drėgmės, skersvėjis ir sunkus drėgnas oras. Kokybiškai pagaminta šilumos izoliacija, sutaupys nuo 30 iki 50% energijos, sunaudojamos šildymui.

Ir paskutinis šiltinimo etapas yra stogo šiltinimas. Šiluminė gyvenamojo namo ar kotedžo stogo izoliacija purškiant Ekovata ar Knauf vatomis, yra efektyvi apsauga nuo šalčio, drėgmės, žemos temperatūros poveikio stogui ir jums tarnaus daugeli metų.

Verta paminėti, Ekovata ir Knauf vatomis, dėl savo mažo svorio, yra pripažinta geriausia stogų izoliacine priemone.

Kiek kainuos jūsų namo šiltinimas? Ir kokias šiltinimo priemones reikėtu pasirinkti jums,
jus galite sužinoti įsikvietę mūsų specialistą

Mūsų telefonas 8 636 66222 užsisakyti paslaugas ar tiesiog pasikonsultuoti
arba palikite  Užklausą dabar  į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas.

Mes teikiame “Mūrinio namo šiltinimas Eko vata” paslaugas ne tik Lietuvos gyventojams, bet ir Latvijos fiziniams ir juridiniams asmenims.

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *