PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

SUKURTI PASKYRĄ

Patenkintų klientų atsiliepimai

Rekomenduokite mus, parašykite atsiliepimą, kad ir kiti vartotojai žinotų apie mūsų kokybišką darbą.

Patenkinti klientai mus rekomenduoja!

Mes esame namų šiltinimo ir rekuperacinių sistemų montavimo įmonė, kuri taip pat specializuojasi senų namų rekonstrukcija bei turi savo vėdinimo sistemų parduotuvę.

Mes siūlome nemokamą energijos vertinimą ir patariame jums apie visas namų šiltinimo ar vėdinimo sistemų montavimo galimybes.

Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas Nr. 1

Mums labai rūpi, ką klientai mano apie mūsų darbo kokybę ir klientų aptarnavimą. Šiame puslapyje yra pateikiami atsiliepimai, kuriuos mūsų klientai mums paliko už mūsų atliktus darbus.
  • Vaikinai, kurie atvyko apšiltinti mūsų namą (200 m2), pasirodė laiku, su savo darbu puikiai susidorojo, padarė tikrai gerai ir kokybiškai. Jie netgi įdėjo mansardoje daugiau izoliacijos, nei buvo reikalaujama, todėl mano mansarda gavo didesnę R vertę. Labai patenkintas jų aptarnavimu. Juos man rekomendavo mano brolis, kuris taip pat buvo labai patenkintas jų teikiama paslauga.
    Zigmas Zaboras
  • Kai nusprendėme šiltinti savo namą ir įsirengti vėdinimo sistemą, pradėjome rangovo paiešką. Bendradarbis papasakojo apie UAB „Gobus“ ir mes nusprendėme jiems paskambinti. Esame patenkinti jų profesionalumu, džiaugiamės jų kokybišku darbu ir esame įsitikine, kad žymiai sumažės sąskaitos už šildymą dėl jų atlikto darbo.
    Alius Kosmantas, Architektas
Jonas VarnelisŪkininkas
Tai pranoksta, absoliučiai pranoksta visus mano lūkesčius. Aš tikrai nemaniau, kad bus toks didelis skirtumas. Prieš apšiltinant namą ir irengiant rekuperacine sistemą, maniau, kad tai gali šiek tiek pagerėti gyvenimo sąlygos, bet tai, ką gavau, gerokai viršija mano lūkesčius. Norite turėti kažką panašaus, kreipkitės į UAB „Gobus“ įmonę.
Einoras DamašiusVairuotojas
Turėjau labai gerą patirtį nuo pradžios iki pabaigos. Jie greitai atsakė į mano el. Pašto prašymą suteikti informacijos, o mums padėjęs pats įmonės vadovas Audrius Pauliukas greitai pateikė sąmatą ir kai pakeičiau savo planą, ką tiksliai izoliuoti, jis greitai pakoregavo sąmatą - jokių problemų. Audrius paaiškino daugelį dalykų, kurių nežinojau, susijusius su izoliacija. Palyginau su kitomis kompanijomis į kurias taip pat kreipiausi, bet Audriaus informacija buvo žymiai išsamesnė ir suprantamesnė. Ne šiaup sau liaudis sako - gera pradžia, tai jau pusė darbo.

DAR DAUGIAU PATENKINTŲ KLIENTŲ APŽVALGŲ

Jie man suteikė puikią kainą ir įtraukė tik man reikalingas paslaugas. Darbus vykdė kokybiškai ir laiku bei buvo labai atsargūs, kad būtų kuo mažiau netvarkos. Baigę man parodė rezultatą, kad įsitikinčiau, ar esu patenkinta. Negalėčiau būti kitos nuomonės, nes mačiau, kaip jie nuoširdžiai ir kruopščiai atlikinėjo patalpų šiltinimą.

Justina Vitaitienė

Pardavimų vadybininkė
Fantastiškas darbas! Mūsų senas namas rekonstruotas, apšiltintas ir atrodo kaip katik pastatytas.

Kazimieras Jankauskas

Suvirintojas
Namo izoliacijos ir rekoperacinės sistemos atlikti darbai yra aukščiausios kokybės. Būdamas nekilnojamo turto makleriu, susiduriu su daugybe namų tobulinimo rangovų ir turiu pasakyti, kad esu labai sužavėtas UAB „Gobus“ įmonės darbuotojų greita reakcija, kainodara, planavimu ir vykdymu.

Vytautas Stančikas

Nekilnojamo turto makleris
Į VIRŠŲ