Ekologiškas pastato Stogo šiltinimas eko vata ir Knauft vata

Ekologiškas pastato Stogo šiltinimas eko vata ir Knauft vata

Stogo šiltinimas Eko vata ar Knauf vata? Kuria stogo šiltinimo priemone reikėtu rinktis? Ir dėl ko varvekliai ir ledas atsiranda ant stogo?

Varvekliai dažniausiai susidaro ankstyvą pavasarį, kai saulės šiluma tirpina sniegą ir ledą, vanduo laša nuo stogų, o naktį pašąla ir vandens lašai sustingsta. Varvekliai gali susidaryti ir žiemą, kai oro temperatūra dažnai keičiasi.

Varvekliai gali atsirasti ir veikiant namo šilumai, kuri skverbiasi iš palėpės. Dėl neapšiltinto daugiabučio namo, šilumai skverbiantis iš vidaus, šilą stogų paviršius, nuo kurio tirpsta krintantis sniegas ir virsta ledu. Ledo varvekliai kelia pavojų ne tik praeivių sveikatai ir gyvybei, jie gali sugadinti prie namo stovėjusius automobilius, neigiamai paveikti stogų vientisumą, žymiai sutrumpinti jo tarnavimo laiką.

Stogo šiltinimas Eko vata?

Stogo šiltinimas eko vata
Stogų šiltinimas Eko vata

Šilumos izoliacijos medžiagų pasirinkimas šiandien yra labai didelis. Kaip suprasti, kuri medžiaga yra geresnė?

Visų pirma, jūs turite galvoti apie stogų dizainą. Namo sijos laiko didelę apkrovą, o padidėjusi masė gali sukelti deformaciją ir netgi įlaužti stogą, todėl jums reikia pasirinkti labai lengvas šiltinimo medžiagas. Stogo šiltinimas ekologiškomis medžiagomis šiuo atžvilgiu turi reikšmingą pranašumą prieš kitas šiltinimo medžiagų rūšis.

Stogo šiltinimas Eko vata arba Knauf vata naudingas yra ir tuo, kad šios stogo šiltinimo priemonės tarnaus jums ne mažiau kaip 25 metus, kuri taip pat yra ir puiki hidroizoliacija. Beje, Knauft it Eko vatos ne tik apsaugo stogą ir palėpę nuo drėgmės, bet ir sustiprina pačią konstrukciją.

Eko vata ir Knauf vata užpildo visus plyšius nepalikdamos galimybės prasiskverbti šalčiui ir drėgmei. Be to, Eko ir Knauf vatomis šiltinimo procesas yra gana greitas.

Taigi, stogo šiltinimas Eko ar Knauf vatomis turi daug pranašumų, palyginus su kitomis šilumą izoliuojančiomis medžiagomis.

Kiek jums kainuos šiltinimas? ir kokias šiltinimo priemones reikėtu pasirinkti jums,
jus galite sužinoti įsikvietę mūsų specialistą

Mūsų telefonas 8 636 66222 užsisakyti paslaugas ar tiesiog pasikonsultuoti
arba palikite Užklausą dabar į kuri jums atsakysime per artimiausias 24 valandas.

Mes teikiame paslaugas, Ekologiškas Stogo šiltinimas eko vata” ne tik Lietuvos gyventojams, bet ir Latvijos fiziniams ir juridiniams asmenims.

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *