DUK

Kiek yra taupoma apšiltinus namą?

Lietuvos energetikos departamento duomenimis, apie 45 procentus įprastos būsto savininko komunalinių paslaugų sumos sudaro šildymo išlaidos. Galite sutaupyti iki 50 procentų savo sąskaitose už energiją. Konkreti informacija apie tai, kiek energijos galite sutaupyti su izoliacija, priklauso nuo tokių veiksnių kaip jūsų namo dydis ir konstrukcija..

Kokia yra geriausia izoliacijos rūšis?

Kiekviena izoliacijos rūšis turi savo privalumų ir trūkumų, todėl kiekviena yra tinkamiausia tam tikroms reikmėms. Štai kodėl mes NE specializuojamės tik vienos rūšies izoliacijoje, o savo klientams siūlome Ekovata ir Knauf vata variantus, skirdami laiko išsamiai paaiškinti kiekvieno izoliacijos tipo privalumus bei pritaikymo būdus, kurie ir kur yra tinkamiausi

Kokiu storiu šiltinti sienas, perdangą, stogo šlaitą?

Ekovatos ar kitos šiltinamos medžiagos storis, reikalingas šiltinant namą, priklauso nuo to, kokią Jūs norite gauti šiluminę varžą. Taip pat priklauso ar namas naujas, ar renovuojamas. Naujo namo statybos projekte bus nurodyta reikalinga informacija. Sudėtingiau yra su renovuojamais pastatais, nes visais atvejaist sienas galima storinti tiek kiek norima. Tad dažnai vertinama pagal situaciją.

Koks šiltinimos medžiagos kubinio metro svoris?

Skirtingos birios medžiagos turi skirtingą tūrio masę: ekovata Ekowool apie 35 kg/m3, mineralinė Knauf – apie 14 kg/m3. Žinant  šiltinamą storį nesunku perskaičiuoti koks svoris teks vienam kvadratiniam metrui.

Ar praėjus tam tikram laiko tarpui Ekovata oro tarpe nesukrenta?

Ne, ji nesukrenta. Ekovata yra ne pripūčiama į oro tarpą, o už presuojama, todėl nebelieka tuštumos ir nėra kur sukristi. Tam procesui atlikti naudojame tik profesionale šiuolaikine įranga.

Kiek trunka vieno aukšto namo apšiltinimas?

Standartinio vieno aukšto namo apšiltinimas trunka vieną/dvi dienas.