Apie mus

Namų šiltinimas EKOVATA ir KNAUF vata

Namų šiltinimas šlapiu ir sausu būdu. Atliekame įvairios paskirties namų ir pramoninių pastatų šiltinimą EKOVATA ir KNAUF vata. Šiltiname vidaus ir išorės paviršius, stogo šlaitus, perdangas, grindis, oro tarpą, užpildome tuščias ertmes.

Namų šiltinimu, rekuperacinės sistemos montavimu, senu namu rekonstrukcija ir karkasiniu namų statyba užsiimu jau daugiau kaip 14 metu.

UAG Gobus, namu šiltinimas

Pradėjau dirbti kaip eilinis darbuotojas, veliau kaip objektu vadovas. Teko dirbti Danijoje, Švedijoje ir Norvegijoje, o įgijus pakankamai teorinės ir praktinės patirties, 2014 metais įkūrėme įmonę UAB Gobus ir pradėjome teikti kokybiškiausias paslaugas Panevėžyje. Tik aukščiausios kokybės teikiamos paslaugos, o taip pat analogiška ir mūsų darbuotoju patirtis, kurie yra savo srities profesionalai, padėjo sulaukti teigiamu rekomendacijų iš klientu ir beveik per du metus pradėjome teikti paslaugas visos Lietuvos mastu.

Mūsų įmonė taip pat atlieka ir kitas paslaugas:

Patalpų vėdinimo sistemos

Teikiame profesionalias paslaugas susijusias patalpų vėdinimo sistemų įrengimu privačiuose būstuose, buitiniuose, komerciniuose ir pramoniniuose objektuose.

Senu namu rekonstrukcija

Remontuojame senus namus, namu sienas, stogus, langus ir kitas konstrukcijas, taip pat ruošiame senus namus apšiltinimui ir juos apšiltiname.

Karkasiniu namų statyba

Statome karkasinius namus pagal jūsų individualų projektą ir siūlome pilną karkasinių namų išorės ir vidaus šiltinimą. Darbus atliekame greitai, tvarkingai, kokybiškai ir kruopščiai.

LANKSTUMAS

Pagrindinis mūsų tikslas – ilgalaikiai santykiai su klientais, pasiekti kokybišku aptarnavimu, klientų poreikių supratimu bei lanksčia kainų politika.

GREITIS

Darbuotoju profesionalumas ir turimos ilgametės patirtys savose srityse, leidžia sklandžiai ir greitai vykdyti ir didelės apimties užsakymus.

PATIKIMUMAS

Dirbame kokybiškai, greitai, efektyviai ir patikimai. Įvertiname savo galimybes ir žinome, kad įsipareigojimus klientui įvykdysime laiku.

Kodėl mes siūlome šiltinti pastatus tik Ekovatą ir Knauf vata

Turėdami tokia didžiule teorine ir praktine patirti, mes žinome, kad šios šiltinimo medžiagos yra natūralios, ekologiškos ir turi geriausias šilumos ir garso izoliacines savybes