REKUPERACIJA

Kas tai?

Tai švaraus oro ir kartu energijos taupymo sinonimas. Rekuperacija – mechaniškai vykdomas patalpų vėdinimas, kai vidaus patalpų oras šalinamas, o švarus oras pereina per šilumokaitį ir patenka į vidines patalpas. Šilumokaičio pagalba tiekiamas oras iš lauko pašildomas.

Kodėl rekuperacija?

Rekuperacinė sistema sumažina ne tik išeikvojamus šiluminės energijos kiekius, bet ir turi reikšmingą įtaką mūsų gerai savijautai ir sveikatai. Mechaninė vėdinimo sistema padeda mums kvėpuoti švaresniu, iš lauko išgaunamu oru, kuris filtrų pagalba yra išvalomas.

Daugelis naujai statomų namų šiandien turi atitikti teisės aktais reikalaujamą ne mažesnį nei A+ klasės energinį naudingumą, o tam, remiantis reikalavimais turėtų būti įrengta rekuperacinė sistema.

Suteikiama nauda:

  • Užtikrina reikalingą oro kiekį patalpose;
  • Skleidžia minimalų triukšmą;
  • Sunaudoja minimalų elektros energijos kiekį;
  • Užtikrina energinį efektyvumą;
  • Gerina sveikatos būklę.

Rekuperacinė sistema tampa neatsiejama šiuolaikinių pastatų sudedamąja dalimi. Naujai statomi pastatai yra gerai izoliuojami pasitelkiant į pagalbą energinį efektyvumą užtikrinančias medžiagas ir metodus, todėl patalpų vėdinimui ir švaraus oro užtikrinimui į pagalbą pasitelkiami mechaninė vėdinimo sistema.

Parašykite mums

+37063666222

ekovatanamams@gmail.com