EKOVATA

Kodėl ekovata?

Ekovata yra populiarus šiltinimo metodas ir yra vienas iš didžiausių konkurentų šiltinimo medžiagų rinkoje. Vienas didžiausių  ekovatos privalumų – žema kaina, tačiau rinkdamiesi ekovatą išmėginsite ne tik vieną iš ekonomiškiausių, tačiau ir vieną efektyviausių šiltinimo būdų, kuris neteršia gamtos ir nekenkia žmogaus aplinkai.

Ekovata – patikima šiltinimo technologija, garantuojanti apšiltintų konstrukcijų sandarumą ir didelę šiluminę varžą. Ekovata, lyginant su kitomis šiltinimo medžiagomis, pasižymi, kaip turinti vieną mažiausių šilumos laidumo koeficientų – 0037(W/mK). Ekovata sulaiko šilumą ne prasčiau už avies vilną, todėl dėl turimų savybių, ją renkamasi šildant įvairių pastatų horizontalias ir vertikalias konstrukcijas: grindis, lubas, sienas, stogą, pastoges, palėpes ar įvairias perdangas.

Ekovata patvari ir ilgaamžė šilumos termoizoliacinė medžiaga, tarnaujanti daugiau nei 30 metų bei turinti platų spektrą unikalių savybių, kurios pranašumu lenkia kitas šilumos izoliacines priemones.

Rinktis ekovatą verta nes:

Reguliuoja šilumos srautus tiek vasarą, tiek žiemą

Ekovata pasižymi kaip šilumos srautų reguliatorius, kuris žiemą apsaugo namą nuo šilumos praradimo, o vasarą neleidžia namui įšilti.

Izoliuoja nuo garso

Ši termoizoliacinė medžiaga yra nepralaidi garsui, todėl puikiai pastatą izoliuoja nuo garso patekimo/išėjimo, taip suteikdama didesnį komforto pojūtį.

Apsaugo nuo gaisro ir kenkėjų

Ekovata gaminama iš perdirbto popieriaus, kuris impregnuojamas natūraliomis druskomis. Todėl ši šiltinimo medžiaga, dažnu atveju naudojama kaip priešgaisrinė izoliacija, kadangi didelis druskų kiekis suteikia atsparumą degimui bei saugo nuo pelėsio ar grybelio.

Užtikrina sandarumą ir turi mažą šilumos laidumo koeficientą

Ekovatos galima įsigyti įvairių tankių plokštėmis (lakštais), rulonais ar net granulėmis. Patogi šios šiltinimo medžiagos forma leidžia nepalikti įtrukimų, ertmių ir užtikrina izoliacinį patvarumą.

Viena ekologiškiausių šiltinimo medžiagų

Rinkdamiesi ekovatą, pasirinksite vieną iš ekologiškiausių šiltinimo medžiagų, kuri yra draugiška gamtai ir nekenkia žmogaus sveikatai.

Parašykite mums

+37063666222

ekovatanamams@gmail.com